CompuGroup Medical
Synchronizing Healthcare

Spájame svet zdravotníctva. Naše programy a komunikačné riešenia pomáhajú lekárom, stomatológom, sieťam zdravotníckych zariadení a ďalším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v organizácii ich práce, diagnostikovaní i liečbe.  

ADAM Doktor
ADAM Stomatológ
Novinky a informácie
Stomatológ, dentálná hygiena, zubné kliniky

Program pre stomatológov, dentálnu hygienu a zubné kliniky

ADAM pre stomatológiu je prispôsobený na každodennú administratívu spojenú so zubárskymi špecializáciami. Okrem štandardných funkcií, ako je dekurz a karta pacienta, obsahuje celú radu špeciálnych nástrojov. Či už je to grafický zubný kríž, alebo skvelá práca s cenníkmi a platbami za úkony, tak i pripomínanie preventívnych prehliadok pacientom a legislatívnu povinnosť pripojenia na ezdravie.

Zubný kríž – jednoduché vyznačenie na graficky spracovanom zubnom kríži pomáha sledovať stav pacienta v priebehu času.

Dentálna hygiena - ako jediní na trhu máme riešenie zamerané výhradne na prácu dentálnych hygieničiek. 

Edukačný list - je určený pacientom a je na ňom prehľadný návod, aké zubné kefky by mal pacient používať. Je možné ho jednoducho vytlačiť a vybaviť ním pacienta na cestu domov.

Komunikácia – zabezpečenou a pohodlnou formou priamo z ADAMa pomocou SMS správ (CGMesky).

ezdravie – pretože sa jedná o legislatívnu povinnosť, je ADAM napojený na služby ezdravie. Môžete nielen vystavovať erecepty, ale i odosielať dáta do Pacientskeho sumáru, čo ocenia predovšetkým pacienti.

Pravidelná aktualizácia - vďaka nej má lekár vždy aktuálne číselníky, platnú legislatívu a celú radu noviniek a vylepšení.

ADAM Stomatológ
CGMesky

Ambulantný informačný systém určený pre ambulancie obvodných stomatológov, stomatologických špecialistov a čeľustných ortopédov. Pomáha poskytovateľom zdravotnej starostlivosti s rutinnou prácou v zdravotníckom zariadení.

Obojstranná SMS komunikácia pacient - lekár priamo z ADAMa. Dajte vedieť svojim pacientom, aby nezabúdli na preventívnú prehliadku.

Čítačka kartičiek poistencov – šikovné riešenie pre elektronickú organizáciu čakárne, bez toho aby sestra musela vychádzať z ordinácie.

Biometrický podpis

Biometrický podpis a zdravotná dokumentácia

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov ako priebežný proces

CGMesky efektívny komunikačný nástroj

CGMesky efektívny komunikačný nástroj

eKasa - zorientujte sa v problematike

eKasa - zorientujte sa v problematike

Konkatujte nás
Polia označené * sú povinné