CompuGroup Medical
Synchronizing Healthcare

Spájame svet zdravotníctva. Naše programy a komunikačné riešenia pomáhajú lekárom, stomatológom, sieťam zdravotníckych zariadení a ďalším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v organizácii ich práce, diagnostikovaní i liečbe.  

ADAM Doktor
ADAM Stomatológ
Novinky a informácie
Praktický lekári a pediatri

Praktickí lekári a pediatri

Komplexné riešenie pre všetkých praktických lekárov a pediatrov. Objavte, okrem štandardných funkcií, ako je vyúčtovanie a odosielanie dávok na zdravotné poisťovne, tiež celú radu špeciálnych vylepšení, ako je agenda očkovania, covid žiadanka (COVID-PASS), objednávkový kalendár a všetky služby, ktoré poskytuje ezdravie.

Vykazovanie a zúčtovanie pre ZP – pokrýva vykazovanie zdravotných výkonov vrátane tých na sociálne účely a evidenciu registrovaných pacientov.

Dispenzár - Evidencia dispenzárnych diagnóz a sledovanie plánovaných kontrolných vyšetrení priamo na karte pacienta vrátane prehľadu realizovaných a omeškaných kontrolných vyšetrení.

Kalendár -  prehľadný objednávací systém. Efektivitu práce zvyšuje  sieťová verzia programu, ktorá umožňuje rozdelenie úloh medzi lekára a sestru.

Očkovanie - komplexný nástroj pre spracovanie agendy očkovania detí a/alebo dospelých.

Komunikácia – zabezpečenou a pohodlnou formou priamo z ADAMa. CLICKDOC Telekonzultácie, CGMesky, emaily.

ezdravie – všetky služby, ktoré poskytuje ezdravie sú používané na pozadí. Nezdržujú tak lekára od práce a pritom zostávajú vždy po ruke. 

ADAM Praktik
NEKLOPAŤ SK
CLICKDOC TELEKONZULTÁCIE

Ambulantný informačný systém určený pre ambulancie praktických lekárov a pediatrov. Obsahuje všetky potrebné funkcie prispôsobené pre tieto špecializácie.

ADAM Praktik

Čítačka kartičiek poistencov – šikovné riešenie pre elektronickú organizáciu čakárne, bez toho aby sestra musela vychádzať z ordinácie.

Čítačka kartičiek poistencov

Nástroj pre zabezpečené video konzultácie s pacientami. Pre všetkých lekárov. Nie je nutné byť zákazníkom CGM, službu teda môžu využiť všetci vaši kolegovia bez ohľadu na software, ktorý vo svojej ordinácii používajú.

Online komunikácie s lekárom
Ako si vybrať vhodný ambulantný informačný systém

Ako si vybrať vhodný ambulantný informačný systém

ezdravie - prvý krok k bezpapierovej ambulancii

ezdravie - prvý krok k bezpapierovej ambulancii

Elektronizácia práce v ambulancii

Elektronizácia práce v ambulancii

Konkatujte nás
Tiráž