CompuGroup Medical
Synchronizing Healthcare

Spájame svet zdravotníctva. Naše programy a komunikačné riešenia pomáhajú lekárom, stomatológom, sieťam zdravotníckych zariadení a ďalším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v organizácii ich práce, diagnostikovaní i liečbe.  

ADAM Doktor
ADAM Stomatológ
Novinky a informácie
Praktický lekári a pediatri

Praktickí lekári a pediatri

Komplexné riešenie pre všetkých praktických lekárov a pediatrov. Objavte, okrem štandardných funkcií, ako je vyúčtovanie a odosielanie dávok na zdravotné poisťovne, tiež celú radu špeciálnych vylepšení, ako je agenda očkovania, covid žiadanka (COVID-PASS), objednávkový kalendár a všetky služby, ktoré poskytuje ezdravie.

Vykazovanie a zúčtovanie pre ZP – pokrýva vykazovanie zdravotných výkonov vrátane tých na sociálne účely a evidenciu registrovaných pacientov.

Dispenzár - Evidencia dispenzárnych diagnóz a sledovanie plánovaných kontrolných vyšetrení priamo na karte pacienta vrátane prehľadu realizovaných a omeškaných kontrolných vyšetrení.

Kalendár -  prehľadný objednávací systém. Efektivitu práce zvyšuje  sieťová verzia programu, ktorá umožňuje rozdelenie úloh medzi lekára a sestru.

Očkovanie - komplexný nástroj pre spracovanie agendy očkovania detí a/alebo dospelých.

Komunikácia – zabezpečenou a pohodlnou formou priamo z ADAMa (CGMesky, emaily).

ezdravie – všetky služby, ktoré poskytuje ezdravie sú používané na pozadí. Nezdržujú tak lekára od práce a pritom zostávajú vždy po ruke. 

ADAM Praktik

Ambulantný informačný systém určený pre ambulancie praktických lekárov a pediatrov. Obsahuje všetky potrebné funkcie prispôsobené pre tieto špecializácie.

ADAM Praktik

Čítačka kartičiek poistencov – šikovné riešenie pre elektronickú organizáciu čakárne, bez toho aby sestra musela vychádzať z ordinácie.

Čítačka kartičiek poistencov

Nástroj pre zabezpečené video konzultácie s pacientami. Pre všetkých lekárov. Nie je nutné byť zákazníkom CGM, službu teda môžu využiť všetci vaši kolegovia bez ohľadu na software, ktorý vo svojej ordinácii používajú.

Online komunikácie s lekárom
Biometrický podpis

Biometrický podpis a zdravotná dokumentácia

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov ako priebežný proces

Ako si vybrať vhodný ambulantný informačný systém

Ako si vybrať vhodný ambulantný informačný systém

Program ADAM 3.0 podporuje očkovanie proti COVID-19

Program ADAM 3.0 podporuje očkovanie proti COVID-19

Konkatujte nás
Polia označené * sú povinné