CompuGroup Medical
Synchronizing Healthcare

Spájame svet zdravotníctva. Naše programy a komunikačné riešenia pomáhajú lekárom, stomatológom, sieťam zdravotníckych zariadení a ďalším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v organizácii ich práce, diagnostikovaní i liečbe.  

ADAM Doktor
ADAM Stomatológ
Novinky a informácie
Prečo CGM?

Ste pripravení na zmenu?

Nadšenie, odborné znalosti a najmä kreativita našich zamestnancov pre nás vždy boli základnými piliermi pre ďalší rast. Ak chceme uspieť v dynamicky sa vyvíjajúcej oblasti zdravotnej starostlivosti, musíme neustále prichádzať s priekopníckymi produktmi a riešeniami. Zdravotnícke informačné technológie sú pre nás kľúčom k lepšej starostlivosti o pacienta.

 

Flexibilita a transparentnosť sú rozhodujúce kvality pre náš úspech na trhu a zároveň sú to zásadné vlastnosti, s ktorými počítame u úspešných uchádzačov o zamestnanie u nás. Ste ambiciózny a chceli by ste sa ďalej rozvíjať? Využite príležitosti, ktoré ponúka medzinárodná spoločnosť s vysokým inovačným potenciálom. Skúste rásť spoločne s jedným z najvýznamnejších svetových poskytovateľov elektronického zdravotníctva.

Kto je CGM?

CompuGroup Medical spája svet zdravotníctva. Naše programy a komunikačné riešenia pomáhajú lekárom, stomatológom, sieťam zdravotníckych zariadení a ďalším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v organizácii ich práce, diagnostikovaní i liečbe.  

Tiráž