CompuGroup Medical
Synchronizing Healthcare

Spájame svet zdravotníctva. Naše programy a komunikačné riešenia pomáhajú lekárom, stomatológom, sieťam zdravotníckych zariadení a ďalším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v organizácii ich práce, diagnostikovaní i liečbe.  

ADAM Doktor
ADAM Stomatológ
Novinky a informácie

Vytvárame budúcnosť elektronického zdravotníctva!
Zapojujeme svoju hlavu, srdce aj ruky.

Nie je to len o jednom človeku alebo o jednom prípade. Ide o zdravie a ľudské životy. Pomáhame liečiť. To je naše poslanie a naša motivácia. Bez ohľadu na to, ako dlho a kde prispievame, pracujeme všetci pre dosiahnutie spoločného cieľa. Spája nás odvaha, sedliacky rozum a vedomie, že sa môžeme jeden na druhého spoľahnúť. Ctíme pravidlá úspechu a vážime si zrozumiteľné rozhodnutia. Pre náš spoločný pokrok - včera, dnes aj v budúcnosti.

Cítiť pulz CGM

"Uvedomujem si, že nepomáhame len lekárom, ale nepriamo tiež ich pacientom - ľuďom - to vo mne vyvoláva veľké emócie a povzbudzuje ma to."

Lara Schneider, vedúca tímu podpory L1

 

"V spoločnosti CGM pracujem už takmer 10 rokov. Som nadšený z možnosti rozvíjať svoju vlastnú profesionálnu cestu spolu s úspechom spoločnosti, a to každý deň."

Daniel Schmidt, oblastný viceprezident CLICKDOC

 

"Vážime si jeden druhého, našu jedinečnosť a uvedomujeme si prínos rôznych pohľadov a prístupov v tíme."

Alexandra Gömann, projektová manažérka

Zapojujeme svoju hlavu, srdce aj ruky.

O CGM

Spoločnosť CompuGroup Medical dodáva dôležité softvérové vybavenie do ordinácií a napomáha tak k zlepšeniu zdravia a kvality života. Prepojujeme lekárov, lekárne, zdravotné poisťovne, laboratóriá, rehabilitačné a ošetrovateľské zariadenia a nemocnice a prispievame tak v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Viac než 1,6 miliónov profesionálnych užívateľov v 56 krajinách sveta nám dalo svoju dôveru.