CompuGroup Medical
Synchronizing Healthcare

Spájame svet zdravotníctva. Naše programy a komunikačné riešenia pomáhajú lekárom, stomatológom, sieťam zdravotníckych zariadení a ďalším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v organizácii ich práce, diagnostikovaní i liečbe.  

ADAM Doktor
ADAM Stomatológ
Novinky a informácie
Softvér pre špecialistov

Softvérové riešenie pre špecialistov

ADAM je vysoko variabilným lekárskym programom. Vďaka množstvu funkcií, ktoré obsahuje a možnostiam nastavenia a optimalizácie priamo na mieru Vašej ordinácie, je výborným spoločníkom pre každú zdravotnícku odbornosť. Veľmi obľúbený je u gynekológov, internistov, diabetológov, fyzioterapeutov, oftalmológov, psychológov a psychiatrov, dermatológov aj chirurgov.

Vykazovanie a zúčtovanie pre ZP – pokrýva vykazovanie zdravotných výkonov vrátane tých na sociálne účely a evidenciu registrovaných pacientov.

Dekurz a karta pacienta – prehľadný zápis diagnóz a náhľad do histórie pacienta, elektronicky vedená zdravotná dokumentácia vrátane napojenia na ezdravie.

Komunikácia – zabezpečenou a pohodlnou formou priamo z ADAMa (CGMesky, emaily).

Konfigurácia - optimalizované nastavenie pre každú ordináciu ambulantných špecialistov.

 

Pravidelná aktualizácia – vďaka nej má lekár vždy aktuálne číselníky, platnú legislatívu a celú radu noviniek a vylepšení.

Nadštandardné zabezpečenie – bezpečnosť lekárov, pacientov a ich dát je pre nás najvyššou prioritou. ADAM má celú radu nástrojov, ktoré nedovolia žiadny únik citlivých údajov.

ADAM Doktor 

Ambulantný informačný systém určený pre ambulancie všeobecných lekárov, gynekológov, ambulantných špecialistov, pracoviská SVLZ a agentury domácej ošetrovateľskej starostlivosti.

Ambulantný informačný systém pre lekárov

Nástroj pre zabezpečené video konzultácie s pacientami. Pre všetkých lekárov. Nie je nutné byť zákazníkom CGM, službu teda môžu využiť všetci vaši kolegovia bez ohľadu na software, ktorý vo svojej ordinácii používajú.

Online komunikácia s lekárom

Čítačka kartičiek poistencov – šikovné riešenie pre elektronickú organizáciu čakárne, bez toho aby sestra musela vychádzať z ordinácie.

Čítačka kartičiek poistencov
Biometrický podpis

Biometrický podpis a zdravotná dokumentácia

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov ako priebežný proces

ADAM a Hilbi

Stali sme sa partnerom aplikácie Hilbi

Ako si vybrať vhodný ambulantný informačný systém

Ako si vybrať vhodný ambulantný informačný systém

Konkatujte nás
Polia označené * sú povinné