CompuGroup Medical
Synchronizing Healthcare

Kom alles te weten over de visie, de missie en de mensen die CompuGroup Medical wereldwijd vorm geven. 

Investor Relations
Eine Person tippt mit dem Finger auf ein Tablet-PC mit einer Investor-Relations-Präsentation
Carrière
Een jonge vrouw praat op haar smartphone terwijl ze een tablet PC vasthoudt
CGM Global
Mehrere CGM-Flaggen

Digitale aanmeldzuil DentAssist vereenvoudigt de workflow in tandartspraktijk

9 april 2025

De digitale evolutie is ook in de medische sector niet meer weg te denken. Tandartspraktijken zoeken naar manieren om administratieve processen te stroomlijnen en tegelijkertijd de patiëntervaring te verbeteren. In de praktijk van tandarts Nele Van Houdt wordt al enige tijd gebruikgemaakt van DentAssist, een innovatie die zowel intern als voor patiënten voordelen biedt.We spraken met Nele over haar ervaringen met de aanmeldzuil.

 

Gebruiksgemak voor patiënt en praktijk

Tandarts Nele Van Houdt werkt in een solopraktijk en merkt dat DentAssist haar workflow aanzienlijk vergemakkelijkt. "Voor patiënten is het prettig dat ze zich meteen kunnen aanmelden en niet hoeven te wachten tot de assistente beschikbaar is," legt Nele uit. "Vooral jongere patiënten pikken deze technologie meteen op, terwijl ouderen soms wat begeleiding nodig hebben. Daarom hangt er in de praktijk een duidelijke instructieposter, waardoor patiënten moeiteloos hun weg vinden. Ze zien het als een gebruiksvriendelijke en efficiënte oplossing.”

 

Efficiënte synchronisatie met DentAdmin

Een van de grootste voordelen voor haar praktijk is de soepele integratie met de patiëntensoftware DentAdmin. "Zodra een patiënt zich aanmeldt, zie ik direct in mijn systeem dat hij of zij aanwezig is. Dat werkt vlot en betrouwbaar."

Maar hoe ervaren haar patiënten de digitale aanmelding? “Ik denk dat het voor hen een geruststellend gevoel geeft. Ze hoeven niet te wachten tot iemand hen aanspreekt. Ze weten dat ze correct zijn aangemeld.”

Vooral op drukke momenten is zo’n digitaal aanmeldsysteem handig.

Nele Van Houdt - Tandarts

“Het is een meerwaarde om een DentAssist te hebben. De patiënt voelt zich welkom, het verlaagt de werkdruk én het oogt professioneel. Zeker in een groepspraktijk lijkt zo'n aanmeldzuil me onmisbaar.” Aldus Nele.

 

Optimalisaties en ondersteuning door DentAdmin

Wat Nele enorm waardeert, is de vlotte ondersteuning bij eenvoudige vragen. “Bij complexere kwesties wordt vaak via e-mail gecommuniceerd. Dit zorgt ervoor dat ik steeds een nauwkeurige en goed onderbouwde oplossing krijg. DentAssist is compleet en gebruiksvriendelijk. Het was voor mij een logische keuze.”

De DentAssist aanmeldzuil biedt efficiëntie, gebruiksgemak en een betere patiëntervaring. In een solopraktijk zoals die van Nele Van Houdt is het een handige extra, maar in groepspraktijken lijkt het zelfs een onmisbare tool. De software van DentAdmin integreert perfect met de dagelijkse workflow en blijft zich ontwikkelen om nog beter aan te sluiten op de noden van praktijken.

 


Benieuwd naar de meerwaarde van een aanmeldzuil in je praktijk? Vraag snel meer informatie aan!

Gemarkeerde velden met * zijn verplicht