Starszy Programista Aplikacji Webowych (ref.2017/PAW2)

Miejsce pracy: Lublin, siedziba firmy

Zakres obowiązków:

  • praca w zespole Scrum przy rozwoju i utrzymaniu aplikacji klasy HIS (Health Information System), z której korzysta tysiące użytkowników w szpitalach w całej Polsce
  • uczestnictwo w fazie implementacji i testów aplikacji
  • tworzenie testów automatycznych i dbanie o wysoką jakość wytworzonego kodu
  • uczestnictwo w fazie analizy wymagań, projektowania i wdrożenia w zależności od poziomu umiejętności komunikacyjnych oraz zakresu wiedzy technicznej

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność programowania w Perlu z uwzględnieniem programowania obiektowego i wykorzystania modułów CPAN
  • znajomość bibliotek JavaScript: ExtJS, AngularJS
  • znajomość środowiska UNIX/Linux, działalność na rzecz Open Source
  • znajomość frameworka Scrum
  • wiedza z zakresu informatyki medycznej

Profil kandydata:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub praca własna poparta realizacjami - dobra znajomość Java Script
  • umiejętność programowania obiektowego w dowolnym języku skryptowym
  • umiejętność analizy kodu źródlowego
  • dobra znajomość PL-SQL, T-SQL (Oracle, Sybase lub MS SQL)
  • wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania, znajomość haseł SOLID, DRY, KISS, i umiejętność praktycznego wykorzystania wzorców projektowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z literaturą fachową i dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (Umowa o pracę) w międzynarodowej organizacji
  • pracę w atmosferze współpracy w zespole, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy Enterprise
  • otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego opartą na przejrzystych i uczciwych zasadach współpracy
  • ciekawe szkolenia dopasowanie do potrzeb pracowników, konferencje
  • praca na markowych i bardzo wydajnych stacjach roboczych z dwoma monitorami