Programista/ka aplikacji webowych JAVA (ref.2017/JAVAWEB4)

Miejsce pracy: Lublin, siedziba firmy

Zakres obowiązków:

  • praca w roli Developera w cross-funkcjonalnym zespole Scrum/Agile wytwarzającym oprogramowanie medyczne klasy HIS
  • aktywny udział w tworzenie koncepcji i implementacji rozwiązań
  • tworzenie testów automatycznych (Java + JavaScript - jednostkowe, integracyjne, wydajnościowe)
  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu (w tym testowego) oraz całego produktu
  • dokumentacja tworzonych rozwiązań
  • przestrzeganie zasad panujących w zespole oraz udział w procesie jego samodoskonalenia

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie zdobyte przy okazji tworzenie oprogramowania medycznego oraz w zakresie tworzenia aplikacji webowych
  • znajomość bpmn i pokrewnych
  • znajomość środowisk: AngularJS, IntelliJ IDEA

Profil kandydata:

  • doświadczenie - co najmniej 3 lata
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • kreatywność i nastawienie na prace zespołową
  • znajomość JAVY EE w stopniu bardzo dobrym dobra znajomość platformy i wybranych frameworków (JPA, Hibernate, Spring, EJB, JMS, Tomcat, JBoss, ...)
  • podstawowa znajomośc HTML i JavaScript
  • znajomość dobrych praktyk, metodyk i standardów CleanCode, SOLID, DRY, GOF, TDD, BDD, DDD, UML, KISS …
  • podstawowa znajomość narzędzi testowych typu jMeter,TestNG,Selenium oraz Mavena i Gita
  • umiejętność praktycznego zastosowania podstawowych wzorców projektowych
  • chęć ciagłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę przy międzynarodowym projekcie, z możliwością podejmowania kluczowych decyzji tu w Lublinie
  • komfortowe narzędzia pracy - IntelliJ, Jira, Confluence, Git, do tego markowe i bardzo wydajne, markowe stacje robocze z dwoma monitorami
  • wdrożone Continuos Integration - oparte na Jenkins, jMeter, Elasticsearch/Logstash/Kibana
  • ciekawe szkolenia dopasowanie do potrzeb pracowników (polskie i zagraniczne konferencje, praca ze światowej sławy konsultantami)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na przejrzystych zasadach zatrudnienia (Umowa o pracę)
  • długoterminową współpracę z możliwością częściowo zdalnej pracy