Kontakt

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.

ul. Do Dysa 9 | 20-149 Lublin
T: +48 (81) 444 20 15
F: +48 (81) 444 20 18
@: kontakt.pl@cgm.com

Dział Stanowisko Imię i nazwisko Telefon Email
Dział Sprzedaży i Marketingu Regionalny Dyrektor Sprzdaży
Region Zachód
Grzegorz Kulbaka +48 513 088 505 Grzegorz.Kulbaka@cgm.com
Dział Sprzedaży i Marketingu Regionalny Dyrektor Sprzdaży
Region Północ
Paweł Dobosz +48 661 614 530 Pawel.Dobosz@cgm.com
Dział Sprzedaży i Marketingu Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Region Południe
Paweł Łach +48 609 905 130 Pawel.Lach@cgm.com
Dział Sprzedaży i Marketingu Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Region Wschód
Konrad Waciński +48 506 196 891 Konrad.Wacinski@cgm.com
Dział Sprzedaży i Marketingu Marketing Manager Tomasz Grudzień +48 695 274 075 Tomasz.Grudzien@cgm.com
Biuro Handlowe Kierownik Biura Handlowego Aneta Koneczna +48 661 611 334 Aneta.Koneczna@cgm.com

Twoje zapytanie

Prosimy o przesłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Captcha reload

Pola oznaczone * są obowiązkowe.